شرایط فروش اقساطی ام وی ام | محصولات MVM | نمایندگی ام وی ام

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. شرایط فروش اقساطی ام وی ام | محصولات MVM | نمایندگی ام وی ام

MVM

ام وی ام

 

شرکت MVM ( ام وی ام) یا شرکت مدیران خودرو که یکی از زیر مجموعه­ های شرکت کرمان موتور محسوب می­شود، یک برند موفق در زمینه مونتاژ خودروی ایرانی است که در سال ۱۳۸۱ در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید در شهر بم تاسیس شده است و از آن سال به بعد شروع به فعالیت کرده است. این شرکت در حال حاضر برخی از خودروهای شرکت چینی چری ( Chery) را در ایران مونتاژ کرده و تحت برند MVM (Modiran Vehicle Manufacturing Company) به بازار عرضه می­نماید.

MVM

هدف از این نوشتار معرفی برند MVM و تمامی محصولاتی است که توسط این برند تولید و به بازار عرضه می­شود. قیمت ام وی ام، فروش اقساطی ام وی ام و نمایندگی ام وی ام نیز از دیگر مباحثی است که در این نوشتار بدان پرداخته می­شود. امید است مخاطبان عزیز با مطالعه این نوشتار بتوانند اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایند.

شرکت چری که در سال ۱۹۹۷ تاسیس شده است نیز یک شرکت خودروسازی دولتی بزرگ در کشور چین محسوب می­شود که از لحاظ میزان تولید توانسته است عنوان دهمین شرکت خودروسازی بزرگ چین را از آن خود نماید.

 

ماشین ام وی ام

ماشین MVM

ماشین ام وی ام

 

ماشین ام وی ام در مدل­های مختلفی مونتاژ و به بازار عرضه می­شود. از گروه محصولات ماشین MVM می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • MVM 110 با نام اصلی Chery QQ ( از سال ۱۳۸۴ تا سال ۱۳۸۵).
 • MVM 530 با نام اصلی Chery A5 ( از سال ۱۳۸۹ تا سال ۱۳۹۵).
 • MVM X33 با نام اصلی Chery Tiggo 1.6 ( نسل اول: از سال ۱۳۹۰ تا سال ۱۳۹۳ و نسل دوم از سال ۱۳۹۴ تا سال ۱۳۹۵).
 • MVM 315 سدان با نام اصلی Chery A13 ( از سال ۱۳۹۱ تا سال ۱۳۹۵).
 • MVM 315 هاچ بک با نام اصلی Chery A13 ( از سال ۱۳۹۱ مونتاژ شده و مونتاژ آن نیز تا کنون ادامه دارد).
 • MVM 550 با نام اصلی Chery E5 ( از سال ۱۳۹۴ تا سال ۱۳۹۶).
 • MVM 110 با نام اصلی Chery eq ( از سال ۱۳۹۵ تا سال ۱۳۹۷).
 • MVM X22  با نام اصلی Chery Tiggo 2 ( مونتاژ آن از سال ۱۳۹۶ تا کنون ادامه دارد).
 • MVM X33s با نام اصلی Chery Tiggo 3 ( مونتاژ آن از سال ۱۳۹۶ تا کنون ادامه دارد).
 • MVM X55 با نام اصلی Chery Tiggo 4 ( مونتاژ آن از سال ۱۳۹۸ آغاز شده و ادامه دارد).
ام وی ام 315

MVM 315

ام وی ام ۳۱۵

 

ام وی ام ۳۱۵ یکی از انواع ماشین­های MVM  است که دارای موتوری با ظرفیت ۱۴۹۷ سی سی است، ۴ سیلندر دارد و حداکثر قدرت خروجی آن ۱۰۷ اسب بخار است. در ضمن این مدل نسل جدید و اسپورت شده مدل ۳۱۵ قدیمی این شرکت نیز به شمار می­رود. رانندگی با آن حداکثر تا سرعت ۱۸۵ کیلومتر بر ساعت امکان پذیر است.

شرکت خودرو سازی چری در سال ۲۰۰۹ میلادی MVM 315 یا Chery fulwin2 را وارد سبد محصولات خود کرد. مدیران خودرو نیز آن را در سال ۱۳۹۱ تحت همان نام MVM 315 مونتاژ و به بازار ایران عرضه کرد. MVM 315 ابتدا در دو کلاس بدنه سدان و هاچبک به مشتریان ایرانی تحویل داده می­شد، اما بعدها تنها نسخه هاچبک آن سهم بازار ایران شد.

کمربند ایمنی سه نقطه­ ای برای تمامی سرنشینان، سیستم هشدار دهنده و ضد سرقت ایموبلایزر، کیسه هوا برای سرنشینان جلو، کیت اسپورت بدنه، سیستم مدیریت پیمایش، ۶ بلندگوی استریو، سنسور عقب، سیستم تهویه دستی، رینگ آلومینیومی ۱۵ اینچی اسپورت، صندلی­های چرمی همراه با دوخت دو رنگ اسپورت، گرمکن شیشه عقب، شیشه بالابر برقی تمامی دربها، چراغهای مه شکن عقب و جلو و چراغ سوم پارک تنها بخشی از تجهیزات موجود در MVM 315 است.

ام وی ام X22

MVM X22

ام وی ام X22

 

X22 از دیگر مدل های ماشین MVM ، دارای موتوری با ظرفیت ۱۴۹۷ سی سی است، ۴ سیلندر دارد و حداکثر قدرتی که فراهم می­کند ۱۰۵ اسب بخار است. رانندگی با این خودرو حداکثر با سرعت ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت امکان پذیر است. البته چون MVM X22 در دو مدل دستی و اتوماتیک ارائه می­گردد که هر دو نیز از موتور ۱۴۹۷ سی سی بهره می­گیرند، با MVM X22 اتوماتیک می­توان حداکثر تا سرعت ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت رانندگی کرد و با MVM X22 دنده­ای حداکثر تا سرعت ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت.

مانیتور ۸ اینچی، تهویه الکتریکی، کروز کنترل، کیسه هوا برای سرنشینان جلو، سانروف، آینه­های برقی جانبی، دوربین عقب، سنسور پارک عقب و … بخشی از تجهیزات ام وی ام X 22  می­باشند.

ام وی ام X33

MVM X33

ام وی ام X33

 

MVM X33 نیز از دیگر مدل های ماشین ام وی ام است که نسل جدید مدل ایکس ۳۳ به شمار می­رود.  این مدل MVM ، دارای موتوری با ظرفیت ۱۹۷۱ سی سی است، ۴ سیلندر دارد و حداکثر قدرت خروجی آن ۱۳۶ اسب بخار است. رانندگی با این مدل حداکثر تا سرعت ۱۸۵ کیلومتر بر ساعت امکان پذیر خواهد بود. از تجهیزات ایمنی MVM X33  می­توان به مواردی اعم از سیستم ضد سرقت الکترونیکی ایموبلایزر، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو و نیز سیستم ترمز ABS اشاره کرد.

ام وی ام ۱۱۰

MVM 110

ام وی ام ۱۱۰

 

MVM 110 دارای جثه ­ای کوچک است، موتوری با ظرفیت ۹۹۸ سی سی دارد و از ۴ سیلندر برخوردار است. حداکثر قدرت خروجی این خودرو که توسط پیشرانه فراهم می­شود برابر با ۶۸ اسب بخار است. یعنی با این خودرو می­توان حداکثر تا سرعت ۱۵۰ کیلومتر بر ساعت راند. MVM 110 شامل تجهیزاتی اعم از آیینه ­های برقی، رینگ­های آلومینیومی، بلندگوهای پشتی، گرمکن شیشه عقب، سنسور پارک و نیز برف پاک­ کن عقب است.

ام وی ام X55

MVM X55

ام وی ام X55

 

مدل ام وی ام X55 نیز دارای موتوری با ظرفیت ۱۹۷۱ سی سی است، ۴ سیلندر دارد و حداکثر توان خروجی آن ۱۳۲ اسب بخار می­باشد. حداکثر سرعتی که می­توان با این خودرو رانندگی کرد ۱۸۵ کیلومتر بر ساعت است. دوربین ۳۶۰ درجه، سنسور پارک خودرو در عقب، تنظیم صندلی راننده به صورت برقی، سیستم کنترل فشار باد تایرها ( TPMS)، سیستم تهویه الکتریکی، چراغ رانندگی در روز LED، ۶ بلندگو استریو، امکان باز و بسته کردن و نیز تنظیم آینه­های بغل به صورت برقی به همراه گرمکن، کنترل سیستم صوتی از روی قربیلک فرمان، سیستم ورود به خودرو و استارت بدون استفاده از کلید و سانروف نیز تنها بخشی از تجهیزات جانبی MVM X55 می­باشد.

قیمت ام وی ام

 

همانطور که پیشتر بیان شد ماشین ام وی ام مدل های مختلفی دارد. هر کدام از این مدلها در بازار خودروی ایران به قیمتهای مختلفی به فروش می­رسند. قیمت برخی از مدل های MVM در بازار ایران به شرح زیر می­باشند:

قیمت mvm x33 (بازار-صفر کیلومتر) در بهمن ماه سال ۱۳۹۸، بین ۰۰۰/۰۰۰/۲۱۰ تومان تا ۰۰۰/۰۰۰/۲۲۰ تومان بوده است.

قیمت کارخانه mvm x33 اتوماتیک اسپورت در بهمن ماه سال ۱۳۹۸ ۰۰۰/۸۰۰/۲۴۷ تومان و قیمت آن در بازار ۰۰۰/۰۰۰/۲۷۷ تومان بوده است.

قیمت بازار MVM 110 ( کارکرده) در بهمن ماه سال ۱۳۹۸ از ۴۵ تا ۵۵ میلیون تومان بوده است.

قیمت بازار صفر کیلومتر MVM نیز در تابستان سال ۱۳۹۸ از ۶۰ تا ۸۰ میلیون تومان بوده است.

قیمت mvm x22 (صفر کیلومتر) مدیران خودرو در سال ۱۳۹۸ از ۱۵۰۰۰۰۰۰۰ تا ۲۴۵۰۰۰۰۰۰ بوده است.

قیمت MVM 315 در بهمن ماه نیز از ۱۲۰ میلیون تومان تا ۱۵۰ میلیون تومان بوده است.

در ۳۰ بهمن ماه سال جاری قیمت MVM X55 تیپ اکسلنت در بازار ۰۰۰/۰۰۰/۴۱۰ تومان و قیمت MVM X55 تیپ اکسلنت/ اسپورت در بازار ۰۰۰/۰۰۰/۴۱۵ تومان بوده است.

البته در همین تاریخ قیمت کارخانه MVM X55 تیپ اکسلنت ۰۰۰/۲۰۰/۳۸۰ تومان و قیمت کارخانه MVM X55 تیپ اکسلنت/ اسپورت ۰۰۰/۲۰۰/۳۸۲ تومان بوده است.

 

فروش اقساطی ام وی ام

فروش اقساطی MVM

 

فروش اقساطی ام وی ام

 

شرکت مدیران خودرو فروش اقساطی ام وی ام را امکان پذیر کرده است. کسانی که علاقه­ مند به خرید اقساطی محصولات ام وی ام هستند می­توانند به نمایندگی­ های فعال مدیران خودرو در سراسر کشور مراجعه کرده و پس از آگاهی از شرایط فروش اقساطی MVM از محصولات این شرکت خرید نمایند. پرداخت بخشی از مبلغ خودرو به عنوان پیش پرداخت و پرداخت مبلغ باقیمانده طی اقساط ۱۲، ۲۴، ۳۶، ۴۸ و ۶۰ ماهه بخشی از شرایط فروش اقساطی MVM می­باشد.

نمایندگی ام وی ام

 

مدیران خودرو تقریباً در تمامی شهرهای ایران نمایندگی فعال دارد که بخشی از آنها به شرح زیر هستند: آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، تهران، زنجان، همدان، فارس، اصفهان، خوزستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان شمالی و …. .

 

فهرست
Call Now Button